speciální nabídky

Jak na kosmetiku

img

JAK CHODIT SPRÁVNĚ NA KOSMETIKU A JAK TOHO CO NEJVÍC VYUŽÍT VE PROSPĚCH SVÉ PLETI

1. Ošetření má smysl a výsledky pokud chodíte každých 4-5 týdnů ... každé čtyři týdny se v procesu regenerace buňky pleti kompletně obnoví. Pravidelná profesionální péče v salonu tento proces podporuje, odstraňuje již odumřelé kožní buňky pomocí jemných peelingů, zbaví póry mazových zátek a nastaví v pleti rovnováhu pomocí profesionálních přípravků.

2. Nechte si VŽDY udělat kompletní ošetření pleti včetně masáže. Nešetřete na sobě. Vy i Vaše pleť si zaslouží plnohodnotnou péči. Kosmetická masáž tvoří základ celého ošetření. Podporuje tok lymfy a mikrocirkulaci v kůži a její zásobování živinami a kyslíkem z krevního oběhu, pečuje o jemnou kůži kolem očí, zpevňuje kontury, uvolňuje napětí v mimice obličeje. Mimo to všechno je kůže úzce spojená s naší nervovou soustavou a jemná, správně provedená masáž má silné uvolňující a antidepresivní účinky.

3. Nevynechávejte ošetření dekoltu. Obličej končí tam, kde začínají prsa. Nikdy na dekolt nezapomínejte v salonu i při domácí péči. Dekolt, o který se nepečuje vždycky prozradí náš skutečný věk. Dekolt je sluneční terasa. Je mírně nahnutý tak, že na něj slunce svítí vždy přímo a tak schytává plné dávky slunečních paprsků, které mají na svědomí předčasné stárnutí kůže. Proto ho natírejte krémem vždy spolu s obličejem.

4. Doma používejte stejnou značku kosmetiky, jakou používá Vaše kosmetička, nechte si od ní doporučit domácí péči a nekombinujte ji s žádnými jinými značkami. Kosmetička, pokud svou práci dělá dobře, Vám ošetření v salonu nedělá jen tak od boku, ale vždy udělá podrobnou analýzu pleti, zeptá se na Váš zdravotní stav a svým ošetřením v salonu pomáhá Vaší pleti dostat se do optimálního stavu, ve kterém je pleť schopná plnit všechny své funkce. Aby byla úspěšná potřebuje Vaši spolupráci a Vaše pravidelné starání se o pleť doma, přípravky které budou pleť v tomto stavu udržovat.

Otevírací doba

!!! Nutná telefonická objednávka !!!

Pedikúra (pouze Frýdlant)

Po a Čt dle objednávek

Tel:  775 502 117

Kosmetika a ostatní služby 

Frýdlant (Út a St dle objednávek)

Liberec (Čt a dle objednávek)

Tel:  774 006 660

Rychlý kontakt

Studio 21, Husova 1498, Frýdlant
Salon Le Pauline, Rumunská 14, Liberec


Rezervace: 774 006 660
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

U nás

  • img
  • img
  • img