René D´essay

Výrobky René D´essay jsou profesionální italskou pěstící kosmetikou s mnohaletou tradicí. Zastupuje produkty založené na vědecké bázi, produkty, které se přibližují standardům farmaceutických produktů. Jedná se o výrobky, které jsou používány nejen v kosmetologii, ale i v dermatologii.

Kosmetická společnost René D´essay S.N.C. byla založena  v roce 1999 v italské Bologni skupinou vybraných mladých a dynamicky se rozvíjejících profesionálů se znalostmi v oborech biologie, chemie, fyziky a farmakologie.

Společnost je v současné době na vysoké úrovni. Nejenže má vlastní kosmetické studio a showroom s kosmetickými přístroji, ale je schopna nabídnout vysokou kvalitu přípravků a kompletní servis od vývoje a studií jednotlivých produktů, přes design obalové techniky s vlastní grafikou až po marketingové studie. Vývoj vychází ze zkušeností z průzkumu trhu.

Společnost René D´essay velice přísně dodržuje přípravu vývoje jednotlivých produktů. K výrobě používá primární surovinové zdroje výhradně té nejlepší kvality. Použité aktivní látky, jednotlivé suroviny včetně minerálních složek jsou v souladu s přírodou a biologickými zákony. Proto použité suroviny ani výsledný dermatokosmetický produkt nejsou testovány na zvířatech.

Společnost disponuje veškerými testy o způsobilosti a účinnosti jednotlivých produktů. Víme, že klient má dnes znalosti a požadavky, které před 15 -20 lety chyběly. Roste konkurenceschopnost jednotlivých kosmetických firem, roste konkurence ze strany farmaceutických firem, útočí reklamní kampaně na různé kosmetické značky. Díky flexibilnímu přístupu společnosti René D´essay je společnost schopna nabídnout dermokosmetiku s novými formulemi pro pleti středoevropského podnebného pásma.

Kosmetické přípravky René D´essay jsou určeny pro práci v kosmetických salónech či estetických centrech, kde jsou používány kosmetické přístroje a kde se provádí ošetření chemickými peelingy či mezoterapií. Přípravky jsou nedráždivé, jsou velice dobře snášeny.

Přípravky pro domácí péči jsou cenově velmi dobře dostupné.

Rychlý kontakt

Studio 21, Husova 1498, Frýdlant
Salon Le Pauline, Rumunská 14, Liberec


Rezervace: 774 006 660
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

U nás

  • img
  • img
  • img