Novinky

Japonská manikúra P-shine

img

Speciální péče o nehty..

Přednosti této kosmetické metody jsou v dlouhodobém účinku

a nenáročném udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Nanášení je jednoduché, přirozené a hlavně funguje. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5.

Manikúra P- Shine zvyšuje pevnost nehtů, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu. Doporučujeme ji jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži. P-Shine by si rozhodně měly aplikovat ty ženy, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí. Ale pozor, metoda se nehodí na tenké nebo úplně zničené nehty Po vytvoření P-Shine manikúry vznikne na povrchu nehtu tzv.glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů, tedy zabraňuje vysušování nehtu. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bez problému produkovat kvalitní keranocity, takže se celkový stav přírodního nehtu postupně zlepšuje.

Úprava nehtů pomocí Gel laku

Gel lak je hitem modeláže. Sluší všem ženám a není náročný na aplikaci. Při správném nanášení, šetrné péči vydrží na nehtech mnohdy i déle než 2 týdny

Pozitiva gel laku:

- snadno se nanáší (jako klasický lak štětečkem). Lze jej vytvrdit v DUÁLNÍ lampě za velmi krátkou dobu

- lehce se odstraňuje a při správném postupu nezničí nehty

- v případě, že potřebujete nehty pouze na krátkou dobu (např. svatba) doporučujeme aplikovat raději gel lak – nedojde k poničení přírodního nehtu při jeho následném odstranění.

Negativa gel lak modeláže:

- gel lak je řidší hustoty, proto se s ním nedá příliš zdobit. Jste-li milovnice nápadného zdobení (kamínky, 3D zdobení) musíte na ně při aplikaci gel laku zapomenout. Nebudou držet.

Otevírací doba

!!! Nutná telefonická objednávka !!!

Pedikúra (pouze Frýdlant)

Po a Čt dle objednávek

Tel:  775 502 117

Kosmetika a ostatní služby 

Frýdlant (Út a St dle objednávek)

Liberec (Čt a dle objednávek)

Tel:  774 006 660

Rychlý kontakt

Studio 21, Husova 1498, Frýdlant
Salon Le Pauline, Rumunská 14, Liberec


Rezervace: 774 006 660
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

U nás

  • img
  • img
  • img