Novinky

Tělová kosmetika

img

OŠETŘENÍ TĚLA PŘÍSTROJEM MESOCEUTICALAB.

Exkluzivní přístroj pro pleťovou kosmetiku a tělové ošetření

umožňuje neinvazivní mezoterapii pleti nové generace. Tento unikátní kosmetický přístroj pracuje na bázi proudů s krátkými pulsy- díky nimž dochází k otevření vstupní cesty přes mikropóry do buněčné membrány a následné proniknutí aktivních látek do pokožky.

Přístrojem MESOCEUTICALAB provádíme tyto typy tělového ošetření:

 • ošetření na zpevnění kůže na těle
 • ošetření celulitidy
 • zeštíhlující Slimming Rituál
 • drenážní ošetření dolních končetin

Postup ošetření:

 • tělový peeling ošetřované partie
 • nanesení preparátu s kyselinou glykolovou „Start BODY“ (sérum určené k otevření pokožky těla před aplikací koktejlů)
 • zapracování koktejlu přístrojem dle typu ošetření
 • zapracování závěrečného krému, emulze dle typu ošetření
 • zabalení do folie a nechat působit min. 30 min.

Během tohoto působení doporučuji využít chvíli na kosmetické ošetření obličeje.

Samozřejmostí u tělového ošetření je dodržování pitného režimu. U problémů s otoky, tukovými polštářky a celulitidou se navíc doporučuje upravit jídelníček a zařadit pravidelný pohyb.

Tělová ošetření - ceník:

hýždě + stehna……………………………………………………………………………………800,-

hýždě, stehna celá i vnitřní partie……………………………980,-

břicho, boky…………………………………………………………………………………………800,-

stehna celá, hýždě + lýtka…………………………………………………1300,-

 

Zeštíhlující Sliming Rituál

Formující tělové ošetření je velmi účinné při projevech celulitidy a při redukci váhy a představuje zcela efektivní neinvazní řešení vzniklých nedostatků na pokožce těla, jako je oslabení tkáně, ztráta pružnosti a povadlé kontury. Pravidelná tělová péče přispívá k formování postavy, zpevňuje siluetu těla a zesiluje kožní tkáň. Dochází k redukci celulitidy a nahromaděného tuku v oblasti nohou, zadečku a bříška. Jemná exfoliace aktivuje mikrocirkulaci a zlepšuje vzhled pleti. Zvyšuje hydrataci a zabraňuje přesušení pokožky i vzniku linií ze sucha. Vyhlazující tahy přístrojem působí detoxikačně a výrazně zpomalí procesy stárnutí. Výsledkem je tak o poznání pevnější, sametově hladká struktura pokožky těla.

 

Anticelulitidní ošetření

Velmi efektivní ošetření celulitidy a zpevnění celého těla s detoxikačním a anticelulitidním účinkem péčí pro pokožku. Pokožka těla je ošetřena exfoliantem a kys.glykolovou. Aplikovaný speciální kokteil je určen k započetí slimming efektu a k zvýšení účinku následně aplikovaných tělových produktů bojujících proti celulitidě, odbourává tuk a eliminuje přebytky vody. Výrazně podpoří odvod balastních látek z těla a aktivuje detoxikaci. Redukuje množství vody uložené v kožní tkáni, viditelně zmírňuje otoky a vzhled celulitidy. Anticelulitidní ošetření těla s výrazným pročišťujícím efektem aktivuje pokožku ke správným funkcím. Minimalizuje zadržování vody a odvádí toxiny z celého těla. Zpevňuje a podporuje elasticitu pokožky. Současně působí proti projevům celulitidy a snižuje obvod problematických partií. Pro dosažení maximálního účinku se doporučuje pěti až osm ošetření v rozmezí pěti až šesti týdnů.

 

Zpevňující ošetření

Tonizující ošetření na ochablé a povislé partie celého těla s detoxikačním a anticelulitidním účinkem je efektivní péčí pro pokožku. Ošetření je také ideální pro volnou kůži povolenou snížením váhy. Do pokožky těla je přístrojem zapracován kokteil aktivních látek pro zpevnění, aktivní výměnu a redukci pomerančové kůže, podpoří odvod balastních látek z těla a aktivuje detoxikaci. Redukuje množství vody uložené v kožní tkáni, viditelně zmírňuje otoky a vzhled celulitidy. Příjemný dojem z ošetření je podpořen relaxační masáží nohou aroma gelem, který odstraní únavu a pocity tíhy v těchto partiích. Toto ošetření cíleně zpevňuje kontury těla a zvyšuje pevnost i pružnost pokožky.

 

Zábalové Detoxikační ošetření

Detoxikační ošetření těla z mořských řas s výrazným pročišťujícím efektem aktivuje pokožku ke správným funkcím vytvořených tak, aby pomáhaly tělu eliminovat toxiny nebo připravit se na zeštíhlující ošetření. Minimalizuje zadržování vody a odvádí toxiny z celého těla. Pokožka těla je zabalena do tří druhů mořských řas, které podporují nastartování procesu detoxikace. Zábal s obsahem mořských řas výrazně zpevňuje kontury těla a podporuje elasticitu pokožky. Současně působí proti projevům celulitidy a snižuje obvod problematických partií. Pro dosažení maximálního účinku se doporučují tři až šest ošetření v rozmezí tří až pěti týdnů. Tato Detoxikační ošetření s vysokou účinností aktivních látek se doporučují při redukci váhy i pro správný životní styl.

Otevírací doba

!!! Nutná telefonická objednávka !!!

Pedikúra (pouze Frýdlant)

Po a Čt dle objednávek

Tel:  775 502 117

Kosmetika a ostatní služby 

Frýdlant (Út a St dle objednávek)

Liberec (Čt a dle objednávek)

Tel:  774 006 660

Rychlý kontakt

Studio 21, Husova 1498, Frýdlant
Salon Le Pauline, Rumunská 14, Liberec


Rezervace: 774 006 660
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

U nás

 • img
 • img
 • img