Novinky

Medicinální pedikúra

img

Medicinální pedikúra je odborné ošetření nohou, nehtů a kůže, při kterém se používá

speciální podologický přístroj s odsáváním a frézky. Ošetření je velmi šetrné, bezbolestné a nehrozí žádné poranění.

CO je medicinální pedikúra a JAK se liší od běžné pedikúry?

Medicinální (suchá či přístrojová) pedikúra je moderní komfortní způsob péče o nehty a kůži na nohou, při kterém není nutné nohy předem namáčet, ani používat skalpel a žiletky. Ošetření se provádí nasucho broušením frézkami ve vysokých otáčkách. Takto provedená pedikúra je bezbolestná, velmi jemná a precizní a dokáže vyřešit i problematické odstranění silně zrohovatělé kůže na patách, léčení kuřích ok, zarostlých nehtů a veruk. Při ošetření nedochází narozdíl od běžné pedikúry k narušení celistvosti kůže, a je tak minimalizováno riziko poranění a infekce.

Ve Frýdlantě jako jediní používáme profesionální podologickou jednotku, která nám umožňuje pečovat i o ty nejnáročnější klienty. Speciální systém odsávání, čištění a dezinfekce zaručuje maximální hygienu během celého ošetření.

Medicinální pedikúra je ideální pro diabetiky Medicinální pedikúra je obzvláště doporučována klientům, kteří ze zdravotních důvodů nemohou podstoupit klasickou pedikúru. Při medicinální pedikúře nehrozí riziko poranění a přenosu mykóz a infekcí. Tento šetrný způsob péče o nohy je proto vhodný pro diabetiky, lidi trpící onemocněním žil, lupenkou nebo neuropatií.

CO vás při medicinální pedikúře čeká?

• Desinfekce nohou.

• Ošetření, zkrácení délky nehtů a zarovnání jejich tvaru.

• Vyčištění prostoru mezi nehtem a nehtovým valem.

• Odstranění zrohovatělé kůže.

• Obroušení rozpraskané kůže na patách.

• Odstranění kuřích ok.

• Ošetření zarůstajících nehtů.

• Hydratace kůže na podpoření její hebkosti a vláčnosti.

PROČ byste měli o své nohy pečovat?

Nohy jsou jednou z nejnamáhanějších částí lidského těla, na kterou lidé často zapomínají. Nevěnují jim tolik pozornosti jako obličeji nebo rukám, které jsou okolí vždy na očích a jsou považovány za vizitku svého majitele. Suchá, popraskaná a otlačená kůže, která je následkem zátěže nohou a nošením uzavřené nebo nevhodné obuvi, může být zdrojem bolesti a dalších zdravotních komplikací. Péče o nohy by tedy měla být pevnou součástí osobní hygieny. V domácích podmínkách je vhodné si nohy pečlivě promazávat a starat se o správnou délku nehtů. Péči o zrohovatělou kůži, tvrdou kůži na patách, otlaky, kuří oka a zarůstající nehty raději svěřte odborníkům. Při ošetření dobře vidí každé i špatně přístupné místo na nohou, dokáží odhadnout, jakou vrstvu zrohovatělé kůže je třeba odstranit, a odborně vyřeší i všechny nepříjemné komplikace.

Úprava nehtů pomocí Gel laku

Gel lak je hitem modeláže. Sluší všem ženám a není náročný na aplikaci. Při správném nanášení, šetrné péči vydrží na nehtech mnohdy i déle než 2 týdny

Pozitiva gel laku:

- snadno se nanáší (jako klasický lak štětečkem). Lze jej vytvrdit v DUÁLNÍ lampě za velmi krátkou dobu

- lehce se odstraňuje a při správném postupu nezničí nehty

- v případě, že potřebujete nehty pouze na krátkou dobu (např. svatba) doporučujeme aplikovat raději gel lak – nedojde k poničení přírodního nehtu při jeho následném odstranění.

Negativa gel lak modeláže:

- gel lak je řidší hustoty, proto se s ním nedá příliš zdobit. Jste-li milovnice nápadného zdobení (kamínky, 3D zdobení) musíte na ně při aplikaci gel laku zapomenout. Nebudou držet.

 

Cena: 390,-  250,-

Otevírací doba

!!! Nutná telefonická objednávka !!!

Pedikúra (pouze Frýdlant)

Po a Čt dle objednávek

Tel:  775 502 117

Kosmetika a ostatní služby 

Frýdlant (Út a St dle objednávek)

Liberec (Čt a dle objednávek)

Tel:  774 006 660

Rychlý kontakt

Studio 21, Husova 1498, Frýdlant
Salon Le Pauline, Rumunská 14, Liberec


Rezervace: 774 006 660
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

U nás

  • img
  • img
  • img